BIOBIO | O MNIE – Karol „Tarakum” Makurat

Nieograniczona wyobraźnia, a także zmysł artystyczny. Nowatorskie podejście do zleconych projektów, pozwalające na realizację nawet tych najbardziej wymagających. Terminowość, rzetelność oraz dbałość o najmniejsze szczegóły. Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu relacjami z klientami oraz prowadzeniu projektów i prezentacji. Sprawna praca pod presją czasu. Zorientowanie na osiąganie zamierzonych celów. Oto cechy, które charakteryzują mnie jako idealnego partnera do współpracy właśnie z Wami. Zaangażowany, wykazujący inicjatywę, nastawiony na szukanie innowacyjnych rozwiązań – Karol Makurat – Fotograf, Art. Designer, Grafik, Fotoreporter .

Mieszkam w Gdańsku, gdzie poszukuję przestrzeni do rozwoju umiejętności oraz realizacji fotograficznych fascynacji. Specjalizuję się w fotografii koncertowej, posiadam również szerokie doświadczenie w fotografii reporterskiej. Coraz ciekawsze zlecenia sprawiają, że angażuje całą swoją wiedzę i umiejętności, eksperymentuję z innymi dziedzinami fotografii. Jako freelancer pracuję dla klientów indywidualnych, agencji eventowych oraz reklamowych, firm prywatnych oraz magazynów muzycznych. Posiadam doświadczenie pracy w mediach dzięki współpracy z: CGM.pl, TopGuitar.pl, Edipresse Polska, EskaRock, Reporter Poland, East News, Express Biznesu, MMTrójmiasto, New Events, Bank BPH, Nordea czy Lotos.

Zobacz moje portfolio. Jego atrakcyjność nie polega wyłącznie na tym, że prezentuje ładne obrazki. Polega na tym, że jest to wykonanie świadomie i kreatywnie. Zdjęcia, które w optymalny sposób spełnią Twoje oczekiwania i stworzą najwyższej jakości kompozycję. Na mojej stronie internetowej możesz znaleźć pełen zakres wykonywanej przeze mnie fotografii, dzięki któremu sprawnie ocenisz co mam Tobie do zaoferowania. 

Wszystkie moje prace znajdziesz również na moim  Tarakum Photography na facebooku, tam aktualności, świeże publikacje i najnowsze materiały w moim wykonaniu. Jestem super wdzięczny za każdy feedback z Waszej strony. 
Media / Firmy / Agencje z którymi miałem okazje współpracować:

 

                                … itp.